Klimatyzator kasetonowy Cooper&Hunter CH-IC071RK2/CH-IU071RK2 7,1 kW wi-fi
| Zasilanie jednostki wewnętrznej | F/V/Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 1F / 220-240V / 50Hz |
| Zasilanie jednostki zewnętrznej | F/V/Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 1F / 220-240V / 50Hz | 3F / 380-415V / 50Hz | 3F / 380-415V / 50Hz | 3F / 380-415V / 50Hz |